Prosinec 2007

Nový design!

26. prosince 2007 v 19:51 | Míša |  - Novinky -
Ahojky!

Po poměrně krátké době jsem změnila design... Prostě mě to najednou popadlo, tak jsem stvořila tohle... Nevím jak vám, ale mně se líbí :) Teda úměrně k mým poměrům! Snad se vám bude taky líbit, dala jsem si na něm dost záležet a jsem spokojená.Míša

Veselé Vánoce!!!

24. prosince 2007 v 0:00 | Míša
Ahoj všem!!!

Tak, konečně se mnozí z nás dočkali! Konečně přišel den, který tak napjatě vyčkáváme... Ano, moji milí, je 24. prosince!

Přeji vám všem krásné Vánoce, bohatého Ježíška, dárky, které jste si přáli a hlavně rodinnou pohodu a klid... Užijte si čekání na večeři, pomozte taťkovi (nebo někomu jinému) ulovit a zabít kapra, mamce se salátem (hlavně to ochutnávání :D), nekřičte na sourozence (ano, tohle hodlám dodržet dokonce i já!), atd.

Míša

P.S. Nejspíš si i já zahraji na Ježíška a nadělím vám menší vánoční dáreček ve formě povídky... Mám něco rozepsáno, tak se to vynasnažím dopsat ;) Ještě jednou krásné Vánoce!

P.S.S. Tady přidávám některé vánoční básničky, nikoli napsané mnou, ale které jsem kdysi shromáždila a dvě nejhezčí (teda z těch, co mám) zveřejňuji...

-@-@-@-

Pokračování v Celý článek :)

Super blog!!!!

8. prosince 2007 v 22:30 | Míša |  - Ostatní drobnosti -
Na adrese, kterou vidíte trochu níž, najdete super blog mojí mega nej nej kamarádky Marti, která je pro mě neskutečnou oporou, a věřte, že většinou i díky ní se objeví nějakej ten článek.... :)
Je to www.hp-povidky-svet.blog.cz - Tak a teď už stačí jen kliknout na obrázek ;)
Ahoj a dobrou nocKdyž...

8. prosince 2007 v 6:59 | Míša |  - Drabbles -
Ahoj, po dlouhé době přidávám drabble ;) nevím, asi není moc zdařilé, ale snad se vám bude líbit. Ráda bych tenhle týden ještě něco přidala, ale uvidíme, no. Tak pěkné čtení! Ahoj.

P.S. Zase je to spíše abstrakce, dosaďte si toho, kdo se vám tam bude líbit. Kdyžtak napište do komentářů, koho jste si představovali a proč. ;)

-@-@-@-
Když se vzbudím, jsi se mnou.
Když usínám, jsi tu.
Když odcházím, jen na mě smutně koukáš.
Když se ke mně všichni otočí zády, ty stojíš při mně.
Když cítím tvou blízkost, vzdaluješ se mi.
Když zmizíš, jsem sám.
Když tě nevidím, myslím na tebe.
Když se usměju, začneš plakat.
Když se k tobě přiblížím, couváš.
Když se tě snažím dotknout, zmizíš.
Ale co když mi to už nestačí? Jen z představ žít nemůžu. Co když chci být jen a jen s tebou? Co mám dělat? A co když taky zemřu? Budeme spolu? Budu se tě moci dotýkat? Budeme konečně šťastní?

Zase omluva a menší "vánoční" úplatek ;)

1. prosince 2007 v 8:08 | Míša |  - Novinky -
Chtěla bych se strašně mooc omluvit Marti (i ostatním čtenářům), protože tenhle víkend ZASE nic nového nepřidám. Čas by sice byl, noc je dlouhá, ale múza mi odletěla a nevím, kdy se vrátí. Chtěla bych psát, ale moc mi to dnes nejde.Jako menší omluvu přidávám větší wall, který si můžete nastavit jako tapetu na plochu. Samozřejmě pokud se vám bude líbit. Anti-Simple Plan fanouškům se asi líbit nebude, ale klidně si ho stahněte a nalaďte si plochu na Vánoce! Samozřejmě bych byla nerada, kdyby to někdo vydával za své dílo! Takže to si prosím ušetřete! Jinak, krásného Mikuláše a užívejte si sněhu!Ahoj