Únor 2008

Zvolte si nové záhlaví a menu!

22. února 2008 v 6:00 | Míša |  - Novinky -
Ahoj, jak jsem slíbila, bude od března nový design... Vytvořila jsem tři (jsou docela dost podobné, i když každé úplně jiné :D) tak si vyberte:

...Pokračování v Celý článek...

Oznámení...

9. února 2008 v 12:50 | Míša |  - Novinky -
AHOJ!
Taaakžeeee....
V březnu oslavím rok psaní povídek! A jelikož se jedná o moje "malé soukromé výročí", rozhodla jsem se udělat pár věcí:
1.) hned na začátku března se objeví nový design
2.) chystám se teď nakrást co nejvíce času a víc psát (i na intru, pokud to půjde)
3.) mám pro vás takové malé překvápko:
První tři co mi napíšou do komentářů zadání nějaké jednorázovky, to jest: postavy, co se má dít a žánr (popř. něco víc, záleží na vás). Tak ty jednorázovky se budu snažit napsat... Snad je to pro vás lákavé... Doufám ;)

Tak to je prozatím vše! Mějte se!

P.S. Chtěla bych ještě něco napsat, ale nevím, jestli to vyjde, dneska jedu na návštěvu k tetě a zítra se budu drtit... Uvidíme... :)

Sbohem, Harry Pottere!

1. února 2008 v 20:33 | Míša |  - Jednorázovky -
Ahoj!
Nějak nemůžu nechat konec HP jen tak být. Potřebovala jsem se vypsat ze svých pocitů... Je to asi hodně sentimentální, ale tak to cítím. Taky je to trochu nostalgické. Možná vám to přijde jenom jako žblebty nějaké blbé holky, ale i tak... Jsem to přece já! Tohle vychází přímo z mého srdce i z duše...

Pa, Míša!

-@-@-@-
Dnes je prvního února 2008. Pro mnoho lidí je to jen obyčejné datum. Další den, který bude zítra zase pryč. Jen čtvereček v kalendáři. Pro mě ale ne. Pro mě je to konec dlouhých let čekání, nadšení, smutku a radosti.
Dnes mi přišel poslední díl Harryho Pottera. Harry Potter a relikvie smrti. Bojím se otevřít knihu a začít číst, nechci, aby to skončilo. Po těch letech je těžké jenom tak říci sbohem knížkám. Mým nejoblíbenějším knížkám. Knížkám, které mi tolik přinesly. I díky Harrymu a J. Rowlingové píši povídky. Teda spíš hlavně díky nim.
Pro mnoho lidí je Harry Potter nic. Jen další knížka, na kterou se brzy zase zapomene. Nechci, aby to tak bylo! Říká se, že všechno krásné jednou končí. S tím musím jenom souhlasit. Ale co když nechci, aby to skončilo?!
Nevím, nějak nedokážu říct sbohem. Prostě číst a číst. Pak narazit na poslední list a položit knížku na poličku.
Bude mi chybět Harry, Hermiona, Ron, i všichni ostatní. Bude mi chybět celý ten svět. Svět, který mi toho tolik přinesl. Myslím, že takhle můžou mluvit tisíce duší lidí na celém světě. Bude mi chybět čekání. To krásné čekání na něco neznámého. Celý ten úžasný svět, kde nic není nemožné.
Tímhle chci říct sbohem. Sbohem, Harry Pottere, moje nejmilejší knížko! Sbohem období mého života! Sbohem! Budeš mi chybět…
Ale teď jdu číst. Jednou to udělat musím, chci. Tak jdu na to!